فروش ایندول ۳ استیک اسید

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و صنعتی، آماده فروش ایندول ۳ استیک اسید با قیمت مناسب می باشد(جهت اطلاع از قیمت و خرید ایندول ۳ استیک اسید تماس حاصل فرمایید).

اطلاعات محصول در شرکت Merck آلمان

۳ استیک اسید 300x268 - فروش ایندول ۳ استیک اسید(indole 3 acetic acid)

معرفی

ایندول ۳ استیک اسید(indole 3 acetic acid) یا (IAA) با فرمولC12H13NOرایج ترین ، هورمون گیاهی از گروه اکسین ها است که مورد مطالعات و بررسی و استفاده گسترده فیزیولوژیست های گیاهی بوده است.
IAA مشتق از ایندول است ، که حاوی یک جایگزین کربوکسی متیل است. این ماده جامد بی رنگ است و در حلال های آلی قطبی قابل حل است.

بیوسنتز

ایندول ۳ استیک اسید به طور عمده در سلولهای جوانه و برگهای بسیار جوان یک گیاه تولید می شود . گیاهان می توانند IAA را با چندین مسیر بیوسنتزیک مستقل سنتز کنند. چهار تا از آنها از تریپتوفان شروع می شوند ، اما یک مسیر بیوسنتز نیز مستقل از تریپتوفان وجود دارد. گیاهان به طور عمده IAA را از تریپتوفان از طریق اسید ایندول-3-پیرویک تولید می کنند . IAA همچنین از تریپتوفان از طریق ایندول-3-استالدوکسیم در Arabidopsis thaliaa تولید می شود .

در موش ها ، IAA محصولی از متابولیسم میکروبی درون زا و روده بزرگ از تریپتوفان رژیم غذایی به همراه تریپتوفول است .  انسان IAA را دفع نمی کند.

اثرات بیولوژیکی

IAA تاثیرات متفاوتی دارد اما در کل باعث تقسیم سلولی و به عنوان عاملی برای رشد و هماهنگی اندام های گیاهی عمل می کند.

تنظیم ژن گیاهی

تنظیم ژن گیاهی

IAA وارد هسته سلول های گیاهی می شود و به یک مجموعه پروتئینی متشکل از آنزیم فعال کننده یوبیوکیتین (E1) ، یک آنزیم کونژوگه کننده یوبیوکیتین (E2) و یک لیگاز یوبیکویتین (E3) متصل می شود و در نتیجه باعث افزایش همه گیر پروتئین های Aux / IAA می شود. سرعت.
 پروتئین های Aux / IAA به پروتئین های فاکتور پاسخ اکسین (ARF) متصل می شوند ، و یک هتودیمر را تشکیل می دهند و فعالیت ARF را سرکوب می کنند.

تولید

از نظر شیمیایی می تواند با واکنش ایندول با اسید گلیکولیک در حضور پایه در دمای 250 درجه سانتیگراد سنتز شود.

۳ استیک اسید 2 - فروش ایندول ۳ استیک اسید(indole 3 acetic acid)

ایمنی

در خصوص IAA و عوارض آن بر انسان تا به امروز مطالعات کمی صورت گرفته است و در مورد سرطان زا بودن این ماده مطلبی انتشار نیافته است .اما از این ماده به عنوان یک ماده تحریک کننده پوستی ، چشم و تنفس نام برده شده است و به کاربران هشدار داده شده که در مواجهه با آن دقت لازم را داشته باشند.
در برخورد پوست و چشم موارد فوق را با آب فراوان شسته و در صورت استنشاق قربانی را به سمت هوای تازه برده و اجازه دهید از هوای تازه استفاده کند

خرید ایندول ۳ استیک اسید

خرید ایندول ۳ استیک اسید هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی.