خرید مواد شیمیایی مرک

فروشگاه ایکس شیمی، فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی مرک و خرید مواد شیمیایی مرک (Merck) آماده خدمت رسانی و تامین مواد مورد نیاز تولید کنندگان، دانشجویان و محققان محترم می باشد.(جهت اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید).
این مرکز با داشتن کارشناسانی متخصص در حوزه تامین مواد شیمیایی آزمایشگاهی، زمینه ای را فراهم نموده است که مصرف کنندگان این دست از محصولات با خیالی آسوده و با پشتیبانی بسیار قوی به تهیه مواد شیمیایی مورد نظر خود بپردازند.
( به دلیل تحریم ها، شرکت مرک و سیگماآلدریج در ایران دارای نمایندگی رسمی نمی باشند).

مواد شیمیایی مرک چیست

سال 1668 بود که شخصی به نام Jacob merck داروخانه کوچکی در شهر دارمشتات آلمان تاسیس کرد که در حال حاضر یکی از بزرگان صنایع داروسازی دنیا محسوب می شود.
آن داروخانه کوچک در سال 1827 بوسیله یکی از وراث به نام emmanule heinteh  تبدیل به یک شرکت داروسازی که در اوایل عمدتا مرفین، کوکائین و کدئین تولید می کرد. نوه این فرد George w.merck  68 سال بعد به آمریکا رفت و در سال 1903 کارخانه داروسازی merck  را در آمریکا تاسیس نمود.

merck chemicals - مرک

استعداد

استعداد و توانایی های امانوئل مرک در سطح بالایی قرار داشت و تلاش های بسیار زیادی در آزمایشگاه و داروسازی برای جداسازی آلکالوئیدها به عنوان مواد موثر گیاهی که پیش از این کشف شده بود همراه با موفقیت شد و او تولید این مواد را در مقادیر زیاد در سال 1827 تحت عنوان مجموعه ابداعات دارویی و شیمیایی که شامل کلیه آلکالوئیدهای شناخته شده آن زمان بود برای فروش عرضه کرد .

امانوئل مرک و همکارانش بعد از این موفقیت در آزمایشگاه داروسازی کارخانه شیمیایی و دارویی خود را ساختند و علاوه بر مواد اولیه دارویی، مواد شیمیایی خاص دیگری را هم نیز در برنامه تولیدی خود گنجاندند که در کاتالوگ 1860 بیش از 800 محصول به چشم می خورد که در گذر به قرن بعد به 10000 محصول رسید
امانوئل مرک در سال 1854 از دنیا رفت و مدیریت داروسازی و کارخانه به وارثان او یعنی ویلهم، کارل، گنورگ و بقیه افتاد اما در این حین شرکت نیز به پیشرفت خود ادامه می داد به گونه ای که تعداد کاربران آن از 50 نفر در سال 1855 به 1000 نفر در سال 1900 رسید .

(خرید مواد شیمیایی مرک و اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک در خدمت شما مصرف کننده محترم هستیم)

دهه هشتاد

درسال 1888 شرکت مرک واکنشگرهای خاص ضمانت شده ای با لیبل proanalysis  رو روانه بازار کرد. درسال 1899 نیز بهنامه مواد شیمایی و درسال 1904 بهنامه مواد دارویی را منتشر ساخت. در این دوران شرکت مرک دارای نمایندگی هایی در برخی کشورها از جمله چند دفتر بزرگ در مسکو، نیویورک و لندن داشت .

دهه نود

در دهه 1914 به دلیل جنگ و کمبود مواد اولیه و نبود کارگران ماهر فشار کاری و تولید مضاعف با مشکل مواجه شد . پابان جنگ با از دست رفتن دفترهای خارجی از جمله merch& co  در آمریکا همراه بود . در این دوران ویتامینها به عنوان محصولات و تولیداتی جدید نظرها را به خود جلب کرده بودند. Vigantol  در سال 1927 و cebion  در سال 1934 محصولات مرکی بودند که تولید شدند

با شروع جنگ جهانی دوم مجددا جهت گیری شرایط اقتصادی تغییر کرد.به گونه ای که از کارگران و مواد اولیه کاسته می شد . در انتهای جنگ یعنی در تاریخ 25 مارس سال 1945 کارخانه توسط سربازان آمریکایی اشغال شد و این درحالی بود که بخش اعظمی از دستگاهها ویران شده و 70 تا 80 درصد ظرفیت تولید از بین رفته بود

در ابتدا پس از پایان یافتن جنگ شرکت مجاز به جمع آوری باقیمانده های ماشینهای قابل استفاده خود بود  و در 30آوریل سال 1945 دولت نظامی مجدد اجازه داد تا تولید دارو از سر گرفته شود. و دوماه بعد از آن کارخانه مجاز به تولیدآفت کش ها ، نگهدارنده های غذا، واکنشگرها و مواد شیمایی خاص برای آزمایشگاهها شد

در 20 ژوئن سال 1948 آلمان شاهد یک رشد اقتصادی بود که به معجزه اقتصادی معروف شد . این شکوفایی اقتصادی برای شرکت مرک فروش بیشتر را به ارمغان آورد. داروهایی که در این زمان موفق به حساب آمدند تهیه corticoid  مثلا fortecortin  که امروزه نیز مصرف می شد.(جهت اطلاع از قیمت مواد شیمیای مرک با ما تماس بگیرید).

داروی سرماخوردگی nasivin ، تهیه هورمون  cestafortin  و menavoa، عامل ضد حساسیت sulfonamide، Iivin، محرک هضم nutrizym ، گستره عظیمی از آنتی بیوتیک refobacin  و عامل قلبی encordin  بود .

شرکت مرک در بخش پژوهش بر روی محصولات شیمیایی کار را بر روی رنگ دانه های صدفی در سال 1957 و 10 سال پس از آن کار را بر روی بلورهای مایع آغاز کرد. مرک در زمینه شیمی تجزیه نیز همواره نقش پیشتازی در توسعه ی روش های کروماتوگرافی داشته است.

آرشیو مرک

شرکت مرک دارای آرشیوی می باشد که در تاریخ 300 ساله این شرکت از حدودای سال 1905 موجود می باشد . در این مجموعه تمام اسناد خانوادگی مرک ، دارو فروشی انگل و به طور کلی شرکت مرک جمع آوری شده است و دراین مجموعه قدیمی ترین دست توشته متعلق به یوان مرک (1642-1573) پدر فدریش یاکوب مرک است .

امروزه شرکت مرک دارای آرشیوی به مساحت 800 متر می باشد که تمام پرونده های این شرکت شامل اسناد تجاری، مجوزها، قراردادها و… همراه اسناد شخصی کارمندان مرک و حدود 40000 کاتالوگ عکسبرداری شده است که همین تعداد هم آرشیو دیجیتال موجود می باشد.

در حال حاضر مرک 19000 کارمند دارد که در 66 کشور دنیا مشغول به فعالیت و تولید 300000 عنوان محصول هستند. گروه های مرک در بخشهای مختلف شامل دارویی، مواد شیمیایی خاص و محصولات آزمایشگاهی در حال تولید هستند

مواد شیمیایی مرک آلمان یکی از با کیفیت ترین مواد شیمیایی موجود حال حاضر در جهان می باشد.

لیبل مرک و دریافت گواهینامه های آنالیز

فروش مواد شیمیایی مرک

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی مرک، آماده خدمت رسانی به محقیق، دانشجویان و تولید کنندگان محترم می باشد. (جهت اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک با بخش فروش تماس حاصل فرمایید).