فروش سولفوریک اسید

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و صنعتی، آماده فروش سولفوریک اسید با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد(جهت اطلاع از قیمت و خرید سولفوریک اسید تماس حاصل فرمایید).

اطلاعات محصول در شرکت مرک آلمان

sample 204x300 - سولفوریک اسید(sulfuric acid)

تعریف کلی سولفوریک اسید:

اسید سولفوریک(Sulfuric Acid) که به عنوان کاتالیزور شناخته می شود، یک اسید معدنی است که از عناصر گوگرد، اکسیژن و هیدروژن تشکیل شده است، با فرمول مولکولی H2SO4. که یک مایع بی رنگ، بی بو است که در آب محلول می باشد که در این واکنش گرمای زیادی تولید می شود

خوردگی آن به طور عمده به طبیعت قوی اسیدی آن مربوط می شود و همچنین در غلظت بالا دارای خواص ضدعفونی کننده و اکسید کننده می باشد.

همچنین هیدروکرومیک است، به راحتی بخار آب را از هوا جذب می کند. پس از تماس می تواند سوختگی های شدید شیمیایی و حتی سوختگی ثانویه حرارت را ایجاد کند؛ حتی در غلظت های متوسط ​​نیز بسیار خطرناک است.

این اسید یک ماده شیمیایی بسیار مهم است و در واقع، تولید این اسید در کشورها، نشانگر خوبی از قدرت صنعتی آن است. به طور گسترده ای با روش های مختلف مانند فرایند تماس، فرایند اسید سولفوریک مرطوب و برخی از روش های دیگر تولید می شود.

اسید سولفوریک یک ماده مرکزی در صنایع شیمیایی است. استفاده های اصلی شامل تولید کود (و دیگر پردازش مواد معدنی)، پالایش نفت، پردازش فاضلاب و سنتز شیمیایی است.

شرکت مرک merck آلمان یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کننده sulfuric acid در جهان می باشد.

ایمنی:

acetic corrosive - سولفوریک اسید(sulfuric acid)

خرید سولفوریک اسید

خرید سولفوریک اسید هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی و یا صنعتی.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی.