زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

فروش کلرامفنیکل

فروشگاه ایکس‌شیمی، فعال در حوزه فروش مواد‌شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تخصصی، آماده فروش کلرامفنیکل چینی، هندی و Merck با قیمت و کیفیت مناسب می‌باشد. ( جهت اطلاع از قیمت و خرید با ما تماس حاصل فرمایید).
کلرامفنیکل یک آنتی بیوتیک مفید برای درمان تعدادی از عفونت های باکتریایی است . از طریق دهان یا به صورت تزریق وریدی برای درمان مننژیت، طاعون، وبا، و تب حصبه استفاده می‌شود. استفاده از آن به صورت خوراکی یا تزریقی تنها زمانی توصیه می‌شود که آنتی بیوتیک های ایمن‌تر قابل استفاده نباشند. نظارت بر سطوح خونی دارو و سطح سلول‌های خونی هر دو روز یکبار در طول درمان توصیه می‌شود.
مضر برای سلامتی خطر آسیب به پوست و چشم
فروش کلرامفنیکل

عوارض کلرامفنیکل

عوارض جانبی رایج شامل سرکوب مغز استخوان، حالت تهوع و اسهال است. سرکوب مغز استخوان ممکن است منجر به مرگ شود. برای کاهش خطر عوارض جانبی، مدت زمان درمان باید تا حد امکان کوتاه باشد. افراد مبتلا به مشکلات کبدی یا کلیوی ممکن است به دوزهای کمتری نیاز داشته باشند. در کودکان خردسال ممکن است وضعیتی به نام سندرم نوزاد خاکستری رخ دهد که منجر به تورم معده و فشار خون پایین می‌شود. استفاده از این ماده در اواخر بارداری و در دوران شیردهی معمولاً توصیه نمی‌شود. کلرامفنیکل یک آنتی بیوتیک با طیف وسیع است که معمولاً با توقف تولید پروتئین، رشد باکتری‌ها را متوقف می‌کند.

خرید

جهت خرید کلرامفنیکل آزمایشگاهی و دارویی تحقیقاتی، و جهت اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.