کلرید قلع ۲ آبه (Tin (II) chloride dihydrate)

کلرید قلع ۲ آبه که به‌نام کلرید قلع دی هیدرات نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی با فرمول SnCl2·2H2O است. این محصول یک جامد کریستالی سفید رنگ است که در آب محلول است. این ماده یک اسید لوئیس ملایم و یک عامل کاهنده است.

اتریوم نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات یک جامد کریستالی سفید است که به طور گسترده به عنوان پیش ماده برای سنتز کمپلکس ها و نانومواد مبتنی بر ایتریوم استفاده می شود.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید 4 کاربرد و خرید در ایکس شیمی

بتائین هیدروکلراید

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride)

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride) ، یک ترکیب شیمیایی آزمایشگاهی است که در گذشته به عنوان اسید کننده معده در محصولات بدون نسخه استفاده می‌شد. اما با ممنوعیت استفاده از آن در محصولات بدون نسخه از سوی یک قانون فدرال در سال 1993، حالا به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است.

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید (3,5-Dinitrosalicylic acid)

۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید (DNS) یک معرف قوی است که به طور گسترده در سنتز آلی برای تهیه اگزازولین از الکل های آمینه استفاده می شود. این واکنش به دلیل کارایی و گزینش پذیری ۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید به عنوان یک کاتالیزور برجسته شده است و آن را به ابزاری ارزشمند در توسعه روش های مصنوعی جدید تبدیل می کند.

۲-متیل ایمیدازول (2-Methylimidazole)

۲-متیل ایمیدازول (2-Methylimidazole) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر کریستالی سفید تا زرد روشن با رایحه ای شبیه آمین ظاهر می‌شود. در حلال‌های آلی قطبی بسیار حل می‌شود و به راحتی در آب، الکل‌ها و کتون‌ها حلال است.

اکتان ۱ سولفونیک اسید سدیم سالت

اکتان ۱ سولفونیک اسید سدیم سالت (Octane-1-sulfonic acid sodium salt)

اکتان ۱ سولفونیک اسید  یک ترکیب شیمیایی با فرمول C8H17NaO3S و cas number 5324-84-5 و کد مرک 118307 می باشد که می توان از آن برای تهیه سورفکتانت استفاده کرد. نشان داده شده است که غلظت بهینه بالایی برای تشکیل کف پایدار دارد و با نمونه گیری خون، اثر آبگریز و هیدروکلراید استر سازگار است.

سدیم آزید

سدیم آزید (sodium azide)

سدیم آزید ممکن است مانند یک ترکیب پیچیده به نظر برسد، اما در واقع نقش مهمی در زمینه‌های مختلف بازی می‌کند. این ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی NaN3 و cas number 26628-22-8 و کد مرک 822335، به دلیل خواص منحصر به فرد و کاربردهای متعددش قابل توجه است.