گلوتامین

گلوتامین (Glutamine)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 8 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 8 دقیقه گلوتامین یک آمینو اسید فراوان و همه کاره است که برای سلامتی شما ضروری است. اما مهم است که قبل از مصرف مکمل‌ها در مورد شواهد واقع بینانه باشید. مصرف گلوتامین می‌تواند به بیماری سلول داسی شکل، کمک کند. ممکن است سیستم ایمنی بدن شما را در شرایط بیماری، به شرطی که به گلوتامین بیشتری از آنچه بدن شما می‌تواند بسازد نیاز دارید، تقویت کند. اما هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد این ماده در صورتی که دارای جسم سالمی هستید، فواید عمده‌ای برای شما خواهد داشت. یک بدن سالم تمام گلوتامین مورد نیاز خود را از منابع طبیعی دریافت خواهد کرد.

کلرید قلع ۲ آبه (Tin (II) chloride dihydrate)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه کلرید قلع ۲ آبه که به‌نام کلرید قلع دی هیدرات نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی با فرمول SnCl2·2H2O است. این محصول یک جامد کریستالی سفید رنگ است که در آب محلول است. این ماده یک اسید لوئیس ملایم و یک عامل کاهنده است.

اتریوم نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات یک جامد کریستالی سفید است که به طور گسترده به عنوان پیش ماده برای سنتز کمپلکس ها و نانومواد مبتنی بر ایتریوم استفاده می شود.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید 4 کاربرد و خرید در ایکس شیمی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

پتاسیم سدیم تارتارات از 9 کاربرد تا خرید این ماده پر مصرف

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

بتائین هیدروکلراید

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride) ، یک ترکیب شیمیایی آزمایشگاهی است که در گذشته به عنوان اسید کننده معده در محصولات بدون نسخه استفاده می‌شد. اما با ممنوعیت استفاده از آن در محصولات بدون نسخه از سوی یک قانون فدرال در سال 1993، حالا به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است.

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید (3,5-Dinitrosalicylic acid)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه ۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید (DNS) یک معرف قوی است که به طور گسترده در سنتز آلی برای تهیه اگزازولین از الکل های آمینه استفاده می شود. این واکنش به دلیل کارایی و گزینش پذیری ۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید به عنوان یک کاتالیزور برجسته شده است و آن را به ابزاری ارزشمند در توسعه روش های مصنوعی جدید تبدیل می کند.

۲-متیل ایمیدازول (2-Methylimidazole)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه ۲-متیل ایمیدازول (2-Methylimidazole) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر کریستالی سفید تا زرد روشن با رایحه ای شبیه آمین ظاهر می‌شود. در حلال‌های آلی قطبی بسیار حل می‌شود و به راحتی در آب، الکل‌ها و کتون‌ها حلال است.

اکتان ۱ سولفونیک اسید سدیم سالت

اکتان ۱ سولفونیک اسید سدیم سالت (Octane-1-sulfonic acid sodium salt)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه اکتان ۱ سولفونیک اسید  یک ترکیب شیمیایی با فرمول C8H17NaO3S و cas number 5324-84-5 و کد مرک 118307 می باشد که می توان از آن برای تهیه سورفکتانت استفاده کرد. نشان داده شده است که غلظت بهینه بالایی برای تشکیل کف پایدار دارد و با نمونه گیری خون، اثر آبگریز و هیدروکلراید استر سازگار است.