گلوتامین

گلوتامین (Glutamine)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 8 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 8 دقیقه گلوتامین یک آمینو اسید فراوان و همه کاره است که برای سلامتی شما ضروری است. اما مهم است که قبل از مصرف مکمل‌ها در مورد شواهد واقع بینانه باشید. مصرف گلوتامین می‌تواند به بیماری سلول داسی شکل، کمک کند. ممکن است سیستم ایمنی بدن شما را در شرایط بیماری، به شرطی که به گلوتامین بیشتری از آنچه بدن شما می‌تواند بسازد نیاز دارید، تقویت کند. اما هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد این ماده در صورتی که دارای جسم سالمی هستید، فواید عمده‌ای برای شما خواهد داشت. یک بدن سالم تمام گلوتامین مورد نیاز خود را از منابع طبیعی دریافت خواهد کرد.

کلرید قلع ۲ آبه (Tin (II) chloride dihydrate)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه کلرید قلع ۲ آبه که به‌نام کلرید قلع دی هیدرات نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی با فرمول SnCl2·2H2O است. این محصول یک جامد کریستالی سفید رنگ است که در آب محلول است. این ماده یک اسید لوئیس ملایم و یک عامل کاهنده است.

اتریوم نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات یک جامد کریستالی سفید است که به طور گسترده به عنوان پیش ماده برای سنتز کمپلکس ها و نانومواد مبتنی بر ایتریوم استفاده می شود.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید 4 کاربرد و خرید در ایکس شیمی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

پتاسیم سدیم تارتارات از 9 کاربرد تا خرید این ماده پر مصرف

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

استالدهید برند مرک آلمان

استالدهید (Acetaldehyde )

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه استالدهید که با نام MeCHO نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب آلی همه کاره است که به دلیل خواص منحصر به فردش در صنایع مختلف کاربرد دارد.

هنگامی که استالدهید با موادی مانند نفتالین، بنزین، زایلن، اتر، سقز، الکل و بنزن مخلوط می‌شود، واکنش‌پذیری شیمیایی قابل‌توجهی از خود نشان می‌دهد و به سنتز مواد شیمیایی و مواد مهم متعددی کمک می‌کند.

۱و۲ دی کلرو اتان

۱و۲ دی کلرو اتان (1,2-Dichloroethane)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه ۱،۲-دی کلرواتان (1,2-Dichloroethane) مایعی بی‌رنگ با فرمول C2H4Cl2، که معمولاً به عنوان اتیلن دی کلراید (EDC) نیز شناخته می‌شود، به‌دلیل کاربردهای چند‌ منظوره، جایگاه قابل توجهی در صنایع شیمیایی دارد. این ماده شیمیایی تولید شده در درجه اول در تولید وینیل کلرید استفاده می‌شود که به عنوان بلوک ساختمانی برای پلی وینیل کلرید (PVC) – یک ماده ضروری موجود در محصولات مختلف مانند لوله‌کشی، کفپوش وینیل و مواد بسته‌بندی است.

هپس

هپس (HEPES) چیست و 6 کاربرد مهم +خرید در ایکس شیمی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه هپس یا اسید 2-[4-(2-هیدروکسی اتیل)-1-پیپرازینیل]اتان سولفونیک، یک بافر مهم در آزمایش‌های بیوشیمیایی و بیولوژیکی است. زوئیتریونی آن باعث مقاومت در برابر تغییرات pH می‌شود.

بتائین هیدروکلراید

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride) ، یک ترکیب شیمیایی آزمایشگاهی است که در گذشته به عنوان اسید کننده معده در محصولات بدون نسخه استفاده می‌شد. اما با ممنوعیت استفاده از آن در محصولات بدون نسخه از سوی یک قانون فدرال در سال 1993، حالا به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است.