کلرید قلع ۲ آبه (Tin (II) chloride dihydrate)

کلرید قلع ۲ آبه که به‌نام کلرید قلع دی هیدرات نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی با فرمول SnCl2·2H2O است. این محصول یک جامد کریستالی سفید رنگ است که در آب محلول است. این ماده یک اسید لوئیس ملایم و یک عامل کاهنده است.

اتریوم نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات

ایتریوم (III) نیترات هگزا هیدرات یک جامد کریستالی سفید است که به طور گسترده به عنوان پیش ماده برای سنتز کمپلکس ها و نانومواد مبتنی بر ایتریوم استفاده می شود.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروکسید 4 کاربرد و خرید در ایکس شیمی

استالدهید برند مرک آلمان

استالدهید (Acetaldehyde )

استالدهید که با نام MeCHO نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب آلی همه کاره است که به دلیل خواص منحصر به فردش در صنایع مختلف کاربرد دارد.

هنگامی که استالدهید با موادی مانند نفتالین، بنزین، زایلن، اتر، سقز، الکل و بنزن مخلوط می‌شود، واکنش‌پذیری شیمیایی قابل‌توجهی از خود نشان می‌دهد و به سنتز مواد شیمیایی و مواد مهم متعددی کمک می‌کند.

۱و۲ دی کلرو اتان

۱و۲ دی کلرو اتان (1,2-Dichloroethane)

۱،۲-دی کلرواتان (1,2-Dichloroethane) مایعی بی‌رنگ با فرمول C2H4Cl2، که معمولاً به عنوان اتیلن دی کلراید (EDC) نیز شناخته می‌شود، به‌دلیل کاربردهای چند‌ منظوره، جایگاه قابل توجهی در صنایع شیمیایی دارد. این ماده شیمیایی تولید شده در درجه اول در تولید وینیل کلرید استفاده می‌شود که به عنوان بلوک ساختمانی برای پلی وینیل کلرید (PVC) – یک ماده ضروری موجود در محصولات مختلف مانند لوله‌کشی، کفپوش وینیل و مواد بسته‌بندی است.

هپس

هپس (HEPES) چیست و 6 کاربرد مهم +خرید در ایکس شیمی

هپس یا اسید 2-[4-(2-هیدروکسی اتیل)-1-پیپرازینیل]اتان سولفونیک، یک بافر مهم در آزمایش‌های بیوشیمیایی و بیولوژیکی است. زوئیتریونی آن باعث مقاومت در برابر تغییرات pH می‌شود.

بتائین هیدروکلراید

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride)

بتائین هیدروکلراید (Betaine hydrochloride) ، یک ترکیب شیمیایی آزمایشگاهی است که در گذشته به عنوان اسید کننده معده در محصولات بدون نسخه استفاده می‌شد. اما با ممنوعیت استفاده از آن در محصولات بدون نسخه از سوی یک قانون فدرال در سال 1993، حالا به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است.

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید

۳و۵ دی نیترو سالیسیلیک اسید (3,5-Dinitrosalicylic acid)

۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید (DNS) یک معرف قوی است که به طور گسترده در سنتز آلی برای تهیه اگزازولین از الکل های آمینه استفاده می شود. این واکنش به دلیل کارایی و گزینش پذیری ۳و۵-دی نیترو سالیسیلیک اسید به عنوان یک کاتالیزور برجسته شده است و آن را به ابزاری ارزشمند در توسعه روش های مصنوعی جدید تبدیل می کند.