خرید سولفوریک اسید

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و صنعتی، آماده فروش سولفوریک اسید با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد(جهت اطلاع از قیمت و خرید سولفوریک اسید تماس حاصل فرمایید).

اطلاعات سولفوریک اسید مرک 

فروش سولفوریک اسید

سولفوریک اسید چیست :

(Sulfuric Acid) یا اسید گوگرد که به عنوان کاتالیزور شناخته می شود، یک اسید معدنی است که از عناصر گوگرد، اکسیژن و هیدروژن تشکیل شده است، با فرمول مولکولی H2SO4. که یک مایع بی رنگ، بی بو است که در آب محلول می باشد که در این واکنش گرمای زیادی تولید می شود

خوردگی آن به طور عمده به طبیعت قوی اسیدی آن مربوط می شود و همچنین در غلظت بالا دارای خواص ضدعفونی کننده و اکسید کننده می باشد.

همچنین هیدروکرومیک است، به راحتی بخار آب را از هوا جذب می کند. پس از تماس می تواند سوختگی های شدید شیمیایی و حتی سوختگی ثانویه حرارت را ایجاد کند؛ حتی در غلظت های متوسط ​​نیز بسیار خطرناک است.

این اسید یک ماده شیمیایی بسیار مهم است و در واقع، تولید این اسید در کشورها، نشانگر خوبی از قدرت صنعتی آن است. به طور گسترده ای با روش های مختلف مانند فرایند تماس، فرایند اسید سولفوریک مرطوب و برخی از روش های دیگر تولید می شود.

همچنین یک ماده مرکزی در صنایع شیمیایی است. استفاده های اصلی شامل تولید کود (و دیگر پردازش مواد معدنی)، پالایش نفت، پردازش فاضلاب و سنتز شیمیایی است.

خرید سولفوریک اسید

کاربرد اسید سولفوریک:

اسید گوگرد در صنایع مختلف از جمله فرآوری مواد معدنی، پالایش نفت، تولید کود، فرآوری فاضلاب و غیره کاربردهای بسیاری دارد، همچنین در تولید مواد پاک کننده، رنگها، رنگدانه ها، داروها، مواد شوینده و مواد منفجره نیز کاربرد دارد. معمولاً به عنوان الکترولیت در باتریهای اسید سرب نیز استفاده می شود.

استفاده در باتری ها
این اسید کاربردهای بالقوه بی شماری دارد. از آنجا که به راحتی رقیق می شود، می تواند برای هر کاری از مراقبت از پوست گرفته تا مشاغل ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، می توانید در صورت نیاز به یک واکنش شیمیایی خاص از اسید گوگرد استفاده کنید. به همین دلیل، یکی از اجزای اصلی در انواع باتری ها است.

باتری های پرقدرت مانند تجهیزات موجود در تجهیزات تصویربرداری بیمارستانی، باتری های ماشین و باتری های تجهیزات مزرعه همگی حاوی این اسید قوی هستند. باتریهایی مانند اینها به واکنش شیمیایی اسید سولفوریک و سرب متکی هستند. الکترونهایی که از آن ترکیب تولید می شوند همان چیزی هستند که باتری برای تولید ولتاژ نیاز دارد.

هنگامی که این اتفاق در یک باتری رخ می دهد، یک ترکیب بی اثر نیز ایجاد می شود. به همین دلیل تمام باتری های حاوی اسید گوگرد طول عمر بالایی دارند.

محصولات خانگی حاوی اسید گوگرد
اسید گوگرد معمولاً در محصولات تمیز کننده خانگی یافت می شود، هرچند که کارایی آن محدود به این مواد نمی باشد. دلیل اینکه در محصولات خانگی این اسید بسیار رایج است، با خواص خوردگی آن ارتباط دارد. این امر باعث می شود محصولاتی نظیر پاک کننده های کاسه توالت و بازکننده ها در مواد تشکیل دهنده خود از این اسید استفاده کنند

همچنین ممکن است از آن در مواد شوینده پودری، صابون دست، مایع ظرفشویی نیز استفاده شود. لازم به ذکر است که همه این محصولات حاوی اسید سولفوریک نیستند. اگر کنجکاوی دارید که چه کالاهایی در خانه شما حاوی اسید سولفوریک است، برچسب های محصول را بررسی کنید.

msds سولفوریک اسید :

msds سولفوریک اسید

-ممکن است باعث خورندگی فلزات شود.
-باعث سوختگی شدید پوست و آسیب دیدگی چشم می شود.
-در حین کار از دستکشهای محافظ / لباس محافظ / محافظ چشم / و همچنین محافظ صورت استفاده کنید.
-در صورت بلعیدن دهان را بشویید. استفراغ را القا نکنید.
-در صورت تماس با چشم ها برای چند دقیقه با احتیاط با آب بشویید.
-در صورت نگرانی فوراً با مراکز پزشکی تماس حاصل فرمایید.

msds سولفوریک اسید

خطر خورندگی

فروش سولفوریک اسید

فروش سولفوریک اسید هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی و یا صنعتی.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی.