فروش ال ایزولوسین

فروشگاه ایکس‌شیمی، فعال در حوزه فروش مواد‌شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تخصصی، آماده فروش ال-ایزولوسین آزمایشگاهی و چینی تجاری با قیمت و کیفیت مناسب می‌باشد. ( جهت اطلاع از قیمت و خرید ال-ایزولوسین با ما تماس حاصل فرمایید).
فروش ایزولوسین
ال-ایزولوسین با cas number:73-32-5 و فرمول C6H13NO2 یک آمینو‌اسید شاخه‌دار می‌باشد. آمینو اسیدهای شاخه‌دار مواد مغذی ضروری برای انسان و بسیاری از حیوانات هستند.
این دسته از آمینو‌اسیدها، نقش مهمی در عملکردهای فیزیولوژیکی از جمله عملکردهای ایمنی دارند. ایزولوسین به عنوان یک آمینو اسید، در عملکردهای فیزیولوژیکی کل بدن مانند رشد، ایمنی، متابولیسم پروتئین، متابولیسم اسیدهای چرب و انتقال گلوکز نیز نقشی حیاتی دارد.
ایزولوسین می‌تواند سیستم ایمنی از جمله اندام‌های ایمنی، سلول‌ها و مواد واکنش‌دهنده را بهبود بخشد.
شاید برای شما جالب باشد: هیستیدین

ایزولوسین در بدن‌سازی

ایزولوسین یکی از سه آمینو اسید شاخه‌دار در کنار لوسین و والین است. نسبت به دو BCAA دیگر، ایزولوسین به دلیل توانایی آن در القای سنتز پروتئین عضلانی (قوی تر از والین، اما بسیار ضعیف تر از لوسین) است، اما می‌تواند جذب گلوکز و استفاده از گلوکز را در طول ورزش به میزان قابل توجهی افزایش دهد. ایزولوسین سنتز گلیکوژن را تقویت نمی‌کند.

اگرچه هنوز آزمایشات انسانی گسترده‌ای انجام نشده است، ایزولوسین می‌تواند به عنوان BCAA دیده شود که واسطه جذب گلوکز (به داخل سلول) و تجزیه (به انرژی) به میزان بیشتری نسبت به سایر اسیدهای آمینه است.

ایزولوسین در مواد غذایی

ایزولوسین در مواد‌غذایی نیز به وفور یافت می‌شود. از آن جمله از مواد‌غذایی که می‌تواند نیاز بدن یک فرد عادی را فراهم کند می‌توان به مواردی همچون گوشت، مرغ، تخم مرغ، ماهی، بادام، نخود، سویا و دانه‌ها اشاره کرد.

خرید ایزولوسین

جهت خرید ایزولوسین و اطلاع از قیمت و موجودی، لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.