فروش سدیم کلراید

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و دارویی، آماده فروش سدیم کلراید دارویی و آزمایشگاهی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد(جهت اطلاع از قیمت و موجودی و همچنین خرید سدیم کلراید تماس حاصل فرمایید).

اطلاعات محصول در شرکت Merck آلمان

فروش سدیم کلراید

سدیم کلراید یا sodium chloride که به عنوان نمک نیز شناخته می شود ، یک ترکیب یونی با فرمول شیمیایی NaCl است ، که یک ترکیب 1: 1 نسبت یون های سدیم و کلرید می باشد.(فروش سدیم کلراید در ایکس شیمی)

به ترتیب با توده های مولار 22.99 و 35.45 g / mol، 100 گرم NaCl حاوی 39.34 گرم Na و 60.66 گرم Cl است.

این ماده عامل شوری آب  دریا و مایع خارج سلولی بسیاری از ارگانیسم های چند سلولی است . و همچنین به عنوان یک  نگهدارنده غذا استفاده می شود .

مقدار زیادی از آن در بسیاری از فرایندهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و منبع اصلی ترکیبات سدیم و کلر است که به عنوان مواد اولیه برای سنتز شیمیایی بیشتر استفاده می شود. دومین کاربرد مهم کلرید سدیم، جلب آبهای سطحی در شرایط هوای منجمد است.

سدیم کلراید دارای استاندارد بین المللی است که توسط ASTM International ایجاد شده است. این استاندارد ASTM E534-13 نامیده می شود و روش های استاندارد برای تجزیه و تحلیل شیمیایی کلرید سدیم است.

این روش ذکر شده، روش هایی برای تجزیه و تحلیل کلرید سدیم را برای تعیین اینکه آیا برای استفاده مورد نظر مناسب است، ارائه می دهد

برخی از موارد مصرف:

  • سدیم کلراید در فرایند Solvay برای تولید کربنات سدیم و کلرید کلسیم استفاده می شود
  • در اکتشاف نفت و گاز، نمک جزء مهمی از مایعات حفاری در حفاری چاه است.
  • در منسوجات و رنگرزی، نمک به عنوان حلال آب شور برای جدا کردن آلاینده ها استفاده می شود
  • همچنین در پردازش آلومینیوم ، بریلیم ، مس ، فولاد و وانادیوم استفاده می شود . در صنایع  کاغذ ، نمک برای سفید کردن چوب خمیر استفاده می شود. همچنین برای تولید کلرات سدیم همراه با اسید سولفوریک و آب برای تولید دی اکسید کلر .
  • به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی
  • در پزشکی کلرید سدیم همراه با آب به عنوان یکی از راه حل های اولیه برای درمان داخل وریدی استفاده می شود .
  • و این تنها بخش کوچکی از موارد مصرف sodium chloride می باشد.

خرید سدیم کلراید

خرید سدیم کلراید هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی .

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی