فروش ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و صنعتی، آماده فروش ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان می باشد.(جهت اطلاع از قیمت ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان و جهت خرید ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان تماس حاصل فرمایید)

اطلاعت محصول در شرکت Merck آلمان

۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان

 ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان(ِِAPTMS) که یک آمینوسیلان است که در فرآیندهای silanization به عنوان عامل اتصال سیلان مورد استفاده قرار میگیرد. این بسترها را با مولکول های آلکوکسی سیلان کار می کند.

۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان یک آمینو سیلان است که به طور عمده به عنوان یک عامل اتصال سیلان برای اصلاح سطح انواع نانو مواد استفاده می شود. فیلم های مبتنی بر APTMS یک لایه حرارتی پایدار را در بسترهای مختلف تشکیل می دهند.

APTMS به عنوان ماده اتصال سیلان بر روی نانوذرات نقره استفاده شده است. از APTMS برای سنتز نانو بی پیرامیدهای طلا استفاده می شود که می تواند به عنوان بسترهای آنتی بادی پروتئین واکنشی که توسط تشدید پلاسمون سطح موضعی (LSPR) شناسایی شده اند ، مورد استفاده قرار گیرد. ماتریس سیلیس Mesoporous را می توان با APTMS برای از بین بردن کروم (Cr) از فاضلاب ترکیب کرد.  همچنین می توان از آن برای خنثی سازی نانوذرات اکسید آهن مغناطیسی (MIONPs) برای جداسازی تجمع های آنزیمی متقاطع (CLEA) از محیط واکنش استفاده کرد.  این ممکن است در TiO2 برای بهبود بازده تبدیل انرژی (PCE) به عنوان یک پارامتر مهم برای ارزیابی عملکرد کلی سلولهای خورشیدی پراسکایتیت ناهمگن (PSC) پوشش داده شود.(فروش ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان)

۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان ترکیبی سمی است که دارای نمره بهداشتی MSDS می باشد. دودهای APTES برای غشاهای مخاطی و دستگاه تنفسی فوقانی مخرب است و باید از دستکش و هود استفاده شود. اگر هود در دسترس نباشد ، باید بوسیله ماسک کل صورت محافظت شود. اندام های هدف APTES اعصاب ، کبد و کلیه است.

زیان آورخطر مسمومیت

خرید ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان

خرید ۳-آمینو پروپیل تری متوکسی سیلان هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی.