فروش آمونیاک

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و دارویی، آماده فروش آمونیاک آزمایشگاهی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد

اطلاعات محصول در شرکت Merck آلمان

فروش آمونیاک

معرفی:

آمونیاک ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن با فرمول NH3 است. آمونیاک یک هیدرید دودویی پایدار و ساده ترین هیدرید pnictogen و گازی بی رنگ با بوی مشخص و خاص و تند می باشد.(فروش آمونیاک در ایکس شیمی)

آمونیاک یک زباله نیتروژن متداول است. به ویژه در میان موجودات آبزی ، و به عنوان یک پیش ماده غذایی و کود به نیازهای غذایی ارگانیسم های زمینی کمک می کند.
آمونیاک ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، همچنین یک بلوک ساختمان برای سنتز بسیاری از محصولات دارویی است. همچنین در بسیاری از محصولات تمیز کننده تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه:

آمونیاک برای آمونیائیان ، پرستش کنندگان خدای مصر، Amun نامیده می شود ، که در مراسم خود از کلرید آمونیوم استفاده می کردند. اگرچه در طبیعت – چه به صورت زمینی و چه در سیارات بیرونی منظومه شمسی – و در کاربردهای گسترده متداول است با همه ی اینها آمونیاک از نظر شکل غلیظ و مایع و مضر است.

این ماده به عنوان ماده ای بسیار خطرناک در ایالات متحده طبقه بندی شده است. و توسط تولید کنندگانی که در مقادیر قابل توجهی آن را تولید ، ذخیره یا استفاده می کنند ،به دادن گزارش های شدید اجبار شده اند.

تولید جهانی آمونیاک صنعتی در سال 2014 – 176 میلیون تن بود.این رقم در مقایسه با تولید صنعتی جهانی در سال 2006 با 152 میلیون تن در سال 2006 افزایش 16 درصدی داشته است.

NH3 در دمای 33.34 درجه سانتیگراد (28.012 درجه فارنهایت) با فشار جوش می آید ، بنابراین مایع باید تحت فشار یا در دمای پایین نگهداری شود. آمونیاک خانگی یا هیدروکسید آمونیوم محلول NH3 در آب است.

آمونیاک طبیعی:

آمونیاک طبیعی یک ماده شیمیایی است که به مقدار کمی در طبیعت یافت می شود و از مواد حیوانی و گیاهی ازت ساخته می شود.نمک آمونیاک و آمونیوم نیز در مقادیر کمی در آب باران یافت می شود.در حالی که کلرید آمونیوم (نمک آمونیوم) و سولفات آمونیوم در مناطق آتشفشانی یافت می شوند.(روش آمونیاک در ایکس شیمی)

کریستال های بی کربنات آمونیوم در گوانو Ronak یافت شده اند.همچنین کلیه ها برای خنثی کردن اسید اضافی آمونیاک ترشح می کنند.نمکهای آمونیوم از طریق خاک حاصلخیز و در آب دریا توزیع می شوند.

آمونیاک همچنین در سراسر منظومه شمسی در مریخ ، مشتری ، زحل ، اورانوس ، نپتون و پلوتون از جمله مکانهای دیگر یافت می شود. روی اجسام کوچکتر یخی مانند پلوتون ، آمونیاک می تواند به عنوان یک ضد یخ از نظر زمین شناسی عمل کند ، به عنوان مخلوطی از آب و اگر غلظت آمونیاک به اندازه کافی باشد.

آمونیاک می تواند نقطه ذوب کم 173 درجه سانتیگراد (-100 درجه سانتیگراد ؛ 148 درجه فارنهایت) داشته باشد

آمونیاک ممکن است با واکنش با بی کربنات سدیم یا اسید استیک به راحتی دفع شود. هر دوی این واکنش ها نمکی از آمونیوم بی بو را تشکیل می دهند.جامد تقارن بلور مکعبی است ، نماد پیرسون cP16 ، گروه فضایی P213 No.198 ، شبکه ثابت 0.5125 نانومتر است.

مایع آمونیاک دارای قدرت یونیزه کننده قوی است که میزان 22 درصد آن را منعکس می کند.

خطر مسمومیت مضر برای طبیعت خطر آسیب به پوست و چشم

Formula: NH3
IUPAC ID: Azane
Molar mass: 17.031 g/mol
Boiling point: -33.34 °C
Density: 0.73 kg/m³
Melting point: -77.73 °C

خرید آمونیاک

خرید آمونیاک هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی