فروش نیترات نقره

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی و صنعتی، آماده فروش نیترات نقره با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد(جهت اطلاع از موجودی و خرید نیترات نقره تماس حاصل فرمایید)

 اطلاعات محصول در شرکت Merck آلمان

نیترات نقره 300x300 - نیترات نقره(silver nitrate)

معرفی

نیترات نقره(silver nitrate) یک ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی AgNO است. این ترکیب یک پیش ساز همه کاره برای بسیاری از ترکیبات نقره دیگر می باشد، مانند نمونه هایی که درعکاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

Molar mass: 169.87 g/mol
Formula: AgNO3
Density: 4.35 g/cm³
Melting point: 413.6°F (212°C)
Boiling point: 824°F (440°C)
Soluble in: Water, Glycerol

آلبرتوس مگنوس ، در قرن سیزدهم میلادی ، توانایی اسید نیتریک در جدا کردن طلا و نقره را با حل کردن نقره مستند کرد. مگنوس خاطرنشان کرد: محلول نیترات نقره حاصل می تواند پوست را سیاه کند.

نقره - نیترات نقره(silver nitrate)

نیترات نقره با واکنش نقره مانند شمش نقره یا فویل نقره با اسید نیتریک تهیه می شود و در نتیجه نیترات نقره ، آب و اکسیدهای ازت ایجاد می شوند . محصولات جانبی که در اثر این واکنش به وجود می آیند به غلظت اسید نیتریک مورد استفاده بستگی دارند.

نمک های نقره ای خاصیت ضد عفونی کننده دارند. در سال 1881 کرید استفاده از محلول های رقیق کننده AgNO 3 را در چشم نوزادان تازه متولد شده هنگام تولد برای جلوگیری از انقباض سوزاک از مادر ، که می تواند باعث کوری شود ، معرفی کرد.

موارد مصرف 

صنعت عکاسی

پزشکی

صنایع نظامی

صنعت ساخت آئینه

صنعت آبکاری

موارد ایمنی:

برای طبیعت - نیترات نقره(silver nitrate)آسیب به پوست و چشم - نیترات نقره(silver nitrate)اکسنده - نیترات نقره(silver nitrate)

خرید نیترات نقره

خرید نیترات نقره هم اکنون در ایکس شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با گرید آزمایشگاهی و یا صنعتی.

خرید از ایکس شیمی در انواع برند و بسته بندی.