زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

2 مورفولینو اتان سولفونیک اسید (MES)

فروشگاه ایکس‌شیمی، فعال در حوزه فروش مواد‌شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تخصصی، آماده فروش MES چینی، هندی و Merck با قیمت و کیفیت مناسب می‌باشد. ( جهت اطلاع از قیمت و خرید با ما تماس حاصل فرمایید).
mes

MES

مورفولینو اتان سولفونیک اسید یک عامل بافر مورد استفاده در بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی است. این ماده یک بافر زویتریونی و مورفولینی است که برای محدوده pH 5.5 تا 6.7 مفید است و معمولاً برای محیط‌های کشت سلولی، به عنوان بافر جاری در الکتروفورز و برای خالص سازی پروتئین در کروماتوگرافی استفاده می‌شود.

این ماده فاقد توانایی تشکیل کمپلکس با اکثر یون‌های فلزی است و برای استفاده به عنوان بافر غیر هماهنگ کننده در محلول‌های دارای یون‌های فلزی توصیه می‌شود. MES اغلب در محیط‌های کشت بافری برای باکتری‌ها، مخمرها و سلول‌های پستانداران استفاده می‌شود.

در غلظت‌های بالا برای گیاهان سمی است، اما می‌تواند در محیط‌های کشت با غلظت‌های پایین‌تر برای گیاهان استفاده شود.

به دلیل تحرک یونی کم، مورفولینو اتان سولفونیک اسید به عنوان یک بافر عالی برای استفاده در الکتروکروماتوگرافی مویرگی در نظر گرفته می‌شود.

MES اغلب به عنوان جایگزینی برای کاکودیلات بسیار سمی و همچنین جایگزینی برای بافرهای غیر زوئیتریونی سیترات و مالات استفاده می‌شود. MES با برخی از مولکول‌های ارگانوتین (IV) که به عنوان عوامل ضد تومور مورد بررسی قرار می‌گیرند، کمپلکس می‌شود.

بیشتر بدانید

خرید 2 مورفولینو اتان سولفونیک اسید

جهت خرید و اطلاع از قیمت و موجودی با ما تماس حاصل فرمایید.