سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ یک شرکت شیمیایی٬علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی متعلق به شرکت مرک (merck) می باشد. سیگما آلدریچ در سال ۱۹۷۵ از ادغام شرکت شیمیایی سیگما با شرکت شیمی صنعتی آلدریچ بوجود آمد و دارای ۹۶۰۰ کارمند در ۴۰ کشور جهان می باشد .

سیگما آلدریچ

در سپتامبر ۲۰۱۴ شرکت آلمانی مرک (Merck KGaA) اعلام کرد که شرکت سیگما آلدریچ را به مبلغ ۱۷ میلیارد دلار خریداری کرده است و این فرایند در سال ۲۰۱۵ تکمیل شد و شرکت سیگما آلدریچ به شرکت فرعی مرک تبدیل شد و این شرکت در حال حاضر بخشی از فعالیت علمی مرک می باشد و در ترکیب با Millipore  که قبلا توسط مرک خریداری شده است به عنوان Millipore Sigma فعالیت می کند

شرکت سیگما آلدریچ در سنت در سنت لوئیس آمریکا اداره می شود و طی دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ رشد چشمگیری داشته و با افزایش قابل توجه ای از تنوع محصولات در بخش های مختلف بازار همراه بوده است

تاریخچه اولیه

۱۹۳۵- مشاوران Midwest  در سنت لوئیس توسط برادران فیشر تاسیس شد

۱۹۴۶- سیگما از مشاوران Midwest تشکیل شد فقط آدونوزین تری فسفات تولید شد. آنها اولین تولید کننده ATP خالص بودن

۱۹۷۲- IPO سیگما

۱۹۵۱-  آلدریچ توسط آلفرد بدر و جک ایزندرات در میلواکی تاسیس شد و تنها 1-متیل-3-نیترو-1-نیتروزوگانیدین تولید کرد .

۱۹۹۶- IPO آلدریچ

۱۹۷۲- شرکت Aldrich-Boranes برای تولید محصولات هیدروبراکتی راه اندازی شد.

۱۹۷۵- ادغام سیگما شیمی و شیمی آلدریچ برای ایجاد سیگما آلدریچ . سال اول آنها توانستند ۴۳ میلیون دلار فروش داشته باشند

۱۹۹۹- سیگما آلدریچ در فروش به ۱ میلیارد دلار می رسد .

۲۰۰۵- اعلان عضویت در کنسرسیوم RNAI

۲۰۱۴- Merck KGaA اعلام کرد که سیگما آلدریچ را تقریبا به مبلغ ۱۷ میلیارد دلار آمریکا معادل ۱۳/۱ میلیارد یورو خریداری کرده است

شرکت سیگما

ادارات

Aldrich – یک تامین کننده در تحقیقات و بازار مواد شیمیایی آلی است. Aldrich مواد شیمیایی ارگانیک و غیر آلی ، بلوک های ساختمانی، معرف ها ، مواد پیشرفته و ایزوتوپ های پایدار برای سنتز شیمیایی ، شیمیدارویی و علوم مواد فراهم می کند. کاتالوگ مواد شیمیایی Aldrich، کاتالوگ Aldrich و کتابچه راهنمای کاربر اغلب به عنوان یک کتابچه راهنمای کاربر به دلیل درج ساختارها ، داده های فیزیکی و منابع ادبی استفاده می شود .

sigmaتامین کننده اصلی بیوشیمیایی سیگما آلدریچ است که از جمله آنتی بیوتیک ها ، بافر ها ، کربوهیدرات ها ، آنزیم ها ، ابزارهای قانونی ، هماتولوژی و بافت شناسی ، نوکلئوتید ها ، پروتئین ها ، پپتیدها ، اسیدهای آمینه و مشتقات آنها هستند.

Sigma RBI- محصولات تخصصی را برای استفاده در زمینه سیگنالینگ سلول و علوم اعصاب تولید می کند . پیشنهادات آنها از معرفهای بیوشیمی استاندارد به ابزارهای تحقیق تخصصی، از جمله لیگاندهای برای گیرندههاو کانالهای یونی ، مهارکنندههای آنزیم ، آنتیبادیهای فسفسی خاص، آنزیمهای انتقال سیگنال کلیدی، و کیتهای تست برای سیگنالینگ سلولی، محدود هستند.

ISOTEC- محصولات با برچسب ایزوتوپیک را برای تعیین ساختار پروتئین ، سنتز پپتید ، پروتئومیک ، تحقیقات متابولیک ، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی ، رزونانس مغناطیسی هسته ، زیرمجموعه های آزمون نفوذ ، کشاورزی و نیز مخلوط گاز و گاز تولید می کند.

Riedel-de Haën- در سال 1999 با Sigma-Aldrich تاسیس شد و تولید کننده واکنش ها و استانداردها بود

Supelco – محصولی ازمحصولات کروماتوگرافی Sigma-Aldrich است. این ستون های کروماتوگرافی و ابزارهای مربوط به محیط زیست ، مواد غذایی و نوشیدنی، دارویی ، بیوتکنولوژی ، آزمایشگاه هایپزشکی و شیمیایی را فراهم می کند ؛ محصولات آماده سازی نمونه و استانداردهای مرجع شیمیایی.

Sigma-Aldrich Fine Chemicals (SAFC-شعبه عرضه مواد شیمیایی عالی سیگما-آلدریچ متخصص مواد خام برای محصولات کشت سلولی است .خدمات سفارشی برای مواد خام، تولید مواد تشکیل دهنده دارویی فعال.

Sigma Life Science-فراهم می کند محصولات سفارشی مانند DNA / RNA oligos ؛DNA سفارشی و پروب LNA؛ siRNA ؛ پپتیدهای علامت دار ایزوتوپیک و کتابخانه های پپتید.

Sigma Advanced Genetic Engineering-  یک بخش در Sigma-Aldrich است که متخصص در دستکاری ژنتیکی سیستم های in vivo برای برنامه های کاربردی تحقیق و توسعه خاص است. بخشی برای آزمایش های ژنتیکی پیشرفته.

carbolabsکاربلاوب ها مقدار کمی از مواد شیمیایی تولید شده توسط واکنش های فسژن را تولید می کنند. این شرکت در سال 1998 تاسیس شده است.

BioReliance- خدمات آزمایشی و تولیدی را به شرکت های داروسازی و بیولوژیک دارویی ارائه می دهد .

درآمد

2.79 میلیارد دلار (2014)

محصولات سیگما

100،000 محصولات شیمیایی (46،000 ساخته شده)

30000 دستگاه تجهیزات آزمایشگاهی

مشتریان

تقریبا یک میلیون مشتری انفرادی در سراسر جهان

88،000 حساب

جغرافیا: (٪ از فروش سال 2008)

ایالات متحده 35٪

اروپا 43٪

کانادا، آسیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین 22٪

سایت شرکت سیگما آلدریچ

برای مشاهده محصولات و اطلاعات فنی می توانید از سایت شرکت سیگما آلدریج به آدرس زیر استفاده نمایید.

https://www.sigmaaldrich.com/US/en

خرید محصولات سیگما

خرید خرید محصولات سیگما و اطلاع از قیمت و موجودی کالا، با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.