فروش کلرال هیدرات

فروشگاه ایکس‌شیمی، فعال در حوزه فروش مواد‌شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تخصصی، آماده فروش کلرال هیدرات آزمایشگاهی، با قیمت و کیفیت مناسب می‌باشد. ( جهت اطلاع از قیمت و خرید کلرال هیدرات با ما تماس حاصل فرمایید).

کلرال هیدرات چیست

 یک ماده شیمیایی با فرمول C2H3Cl3O2 و cas number 302-17-0، جامدی بی‌رنگ با بویی‌تند می‌باشد. این دارو به عنوان یک داروی آرام‌بخش و خواب‌آور استفاده محدودی دارد. همچنین یک معرف و پیش‌ساز شیمیایی مفیدی در موارد آزمایشگاهی می‌باشد.

این ماده یک ترکیب کلر آلی است که هیدرات تری کلرواستالدهید است. این نقش به‌عنوان یک آرام‌بخش، یک بیهوش‌کننده عمومی، یک متابولیت موش و یک زنوبیوتیک می‌باشد. این ماده یک ترکیب کلر آلی، یک هیدرات آلدهید و یک اتاندیول است.

فروش کلرال هیدرات

مضر برای سلامتی خطر سمیت زیاد

کاربرد

کلرال هیدرات توسط FDA در ایالات متحده یا EMA در اتحادیه اروپا برای هیچ مورد پزشکی‌ای تایید نشده است و در لیست داروهای تایید نشده FDA می‌باشد که هنوز توسط پزشکان تجویز می‌شود.

استفاده از این ماده به عنوان آرام‌بخش یا خواب‌آور ممکن است با توجه به عدم وجود آزمایشات بالینی خطراتی را به همراه داشته باشد. با این حال، محصولات تولید شده مبتنی بر این ماده، دارای مجوزهای کوتاه مدت استفاده جهت بی‌خوابی شدید، در انگلستان در دسترس هستند.

همچنین در بسیاری از پروتکل‌ها به عنوان یک عامل پاک‌کننده برای بررسی میکروسکوپی بافت‌های گیاهی بدون ایجاد اختلال در ویژگی‌های سلولی استفاده می‌شود.( فروش کلرال هیدرات در ایکس شیمی).

خرید کلرال هیدرات

جهت اطلاع از قیمت و خرید این محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر

شاید برای شما جالب باشد: تری کلرو استیک اسید