زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

ال آسپارتیک اسید

فروشگاه ایکس شیمی فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی آماده فروش اسپارتیک اسید می باشد. ( جهت اطلاع از موجودی و قیمت اسپارتیک اسید لطفا تماس حاصل فرمایید).

آسپارتیک اسید ، که به عنوان L-aspartate نیز شناخته می شود، یک اسید آمینه غیر ضروری است که برای تقویت متابولیسم بدن استفاده می شود. L-aspartate در چرخه اسید سیتریک نقش دارد، در طی آن اسیدهای آمینه و مواد بیوشیمیایی دیگر مانند آسپاراژین ، آرژنین ، لیزین ، متیونین ، ترئونین و ایزولوسین سنتز می شوند.(اطلاعات محصول در شرکت مرک آلمان).

آسپارتیک-اسید

آسپارتیک اسید به دلیل نقشی که در تولید انرژی سلول ایفا می کند، به عنوان درمانی برای خستگی مزمن استفاده می شود. اسپارتیک اسیدمولکولهای کوآنزیم نیکوتین آمید آدنین دینوکلئوتید (NADH) را از بدن اصلی سلول به میتوکندری آن منتقل می کند، جایی که برای تولید آدنوزین تری فسفات (ATP) استفاده می شود. سوختی که فعالیت سلولی را تأمین می کند.

Formula: C4H7NO4
Molar mass: 133.11 g/mol
IUPAC ID: 2-Aminobutanedioic acid
Density: 1.7 g/cm³
Structure and properties: Refractive index (n), Dielectric constant (εr), etc
Classification: Essential amino acid

L-aspartate به انتقال مواد معدنی مورد نیاز برای تشکیل RNA و DNA سالم به سلول ها کمک می کند و با تقویت تولید ایمونوگلوبولین ها و آنتی بادی ها (پروتئین های سیستم ایمنی بدن) سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

منابع غذای اسپارتیک اسید

پروتئینهای گیاهی، به خصوص پروتئین‌های موجود در دانه‌های جوانه زده، دارای مقدار فراوانی اسید آسپارتیک می‌باشند.

خرید اسپارتیک اسید

فروشگاه ایکس شیمی آماده فروش اسپارتیک اسید و کلیه آمینو اسیدها می باشد. جهت اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید.