فروش کلسترول

فروشگاه ایکس‌شیمی، فعال در حوزه فروش مواد‌شیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تخصصی، آماده فروش کلسترول آزمایشگاهی، با قیمت و کیفیت مناسب می‌باشد. ( جهت اطلاع از قیمت و خرید کلسترول با ما تماس حاصل فرمایید).
کلمه “کلسترول” از واژه یونانی باستان chole- (صفرا) و stereos (جامد) گرفته شده است و پس از آن پسوند شیمیایی -ol برای الکل آمده است.
فروش کلسترول

کلسترول یکی از زیرمجموعه های مولکول های آلی خاص به نام لیپید است. این ماده یک استرول (یا استروئید اصلاح شده) و نوعی لیپید است. کلسترول توسط تمام سلول های حیوانی بیوسنتز می‌شود و یک جزء ساختاری ضروری غشای سلولی حیوانی است. هنگامی که از نظر شیمیایی جدا می‌شود، یک جامد کریستالی متمایل به رنگ زرد  با فرمول شیمیایی C27H46O و cas number 57-88-5 می باشد.

کلسترول همچنین به عنوان پیش ماده ای برای بیوسنتز هورمون های استروئیدی، اسید صفراوی و ویتامین D عمل می کند. کلسترول استرول اصلی سنتز شده توسط همه حیوانات است. در مهره‌داران، سلول‌های کبدی معمولاً بیشترین مقدار را تولید می‌کنند. در میان پروکاریوت‌ها (باکتری‌ها و آرکیاها) وجود ندارد، اگرچه استثناهایی مانند مایکوپلاسما وجود دارد که برای رشد به کلسترول نیاز دارد.
François Poulletier de la Salle اولین بار در سال 1769 کلسترول را به شکل جامد در سنگ های صفراوی شناسایی کرد. با این حال، تا سال 1815 بود که شیمیدان میشل اوژن شورول این ترکیب را “کلسترین” نامید.

خرید و قیمت کلسترول

جهت خرید و اطلاع از قیمت کلسترول آزمایشگاهی، لطفا با همکاران در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت

شاید برای شما جالب باشد: ال آرژنین

کاربرد

کلسترول استفاده می شود :
به عنوان یک مکمل متوسط ​​در کشت بافت پرزهای کوریونی جفت را تشکیل می دهد.
به عنوان جزئی از پلت هورمونی برای کاشت در تخمدان موش.
برای القای بیان GTPase M مرتبط با ایمنی (IRGM) در رده سلولی مونوسیتی انسانی، THP-1